KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12396475

nr 1239 6475

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Oljemålning, Curt Sjöberg (1911-1987), Jägare. Signerad, daterad 1975. Olja på pannå, 41x33

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2019
kl 18:52:14

25/2 23:29:39 1      Vinnande bud

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg